Chata pod Kapličkou

Janov nad Nisou - Hrabětice 8
Janov nad Nisou - Hrabětice 46811

chatapodkaplickou8@volny.cz
Mob.: +420 607 693 620

50.78100000 15.18840028 Zobrazit na mapě Ceník Služby v okolí

Ceny

Letní cena od: 270 Kč
Zimní cena od: 350 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 2
Počet apartmá: 5
Chata Pod Kapličkou je rodinný dům se ZASTŘEŠENÝM VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM. Nabízí příjemné ubytování v soukromí v regionu Jizerské hory, v obci Hrabětice, 200 m od lyžařského střediska Severák.

Chata pod Kapličkou - ubytování:

Chata pod Kapličkou nabízí jeden čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou se samostatným vchodem, jeden čtyřlůžkový apartmán s možností dvou přistýlek s plně vybavenou vlastní kuchyňkou, jeden pětilůžkový apartmán se zvláštní mezonetovou ložnici s možností třech přistýlek. Jeden čtyřlůžkový apartmán a jeden pětilůžkový apartmán se zvláštní mezonetovou ložnicí a možností dvou přistýlek, tyto dva apartmány mají sdílenou plně vybavenou kuchyňkou, která se nachází před pokojem ve společenské místnosti. Ke každé kuchyňce s dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou je lednice, mikrovlnná trouba a varná konvice. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a televizi. Po dohodě je možné ubytování s domácími mazlíčky.

Turnusové pobyty
V období červenec – srpen a jarních prázdniny je možný pouze týdenní pobyt.

Chata pod Kapličkou - další vybavení:

V objektu je společenská místnost a Wi-Fi. Parkování je přímo u domu. K dispozici je možnost využití SOUKROMÉHO ZASTŘEŠENÉHO VYHŘÍVANÉHO BAZÉNU 8 x 3 m po DOHODĚ s majitelem, majitel v objektu, terasa s venkovním grilem, ohništěm a dětským hřištěm, úschovna kol v lyžárně a sušáky na boty a držáky na lyže.

Chata pod Kapličkou - aktivity:

Běžkařské tratě vedou 50 m od domu. Přibližně 200 m od chaty se nachází lyžařské středisko Severák s 10 vleky a Jizerská magistrála s upravenými běžeckými stopami. V létě jsou zde ideální podmínky pro cyklistiku a turistiku. (Možnost zapůjčení kol - 200 Kč/den).

Pro ubytované zákazníky nabízí chata Pod kapličkou výrazné slevy v lyžařské škole, kterou provozuje majitelka penzionu.

Dovolená s dětmi

Chata Pod kapličkou je vhodná pro pobyty rodin s dětmi. Leží v malebné přírodě Jizerských hor a k dispozici je skluzavka, houpačka, pískoviště a 50m od chaty možnost projížďky na koních. 20m od penzionu pro děti minizoo. Dětské lyžařské kursy se SLEVOU: pro ubytované zákazníky nabízí chata Pod kapličkou výrazné slevy v dětské lyžařské škole.

Aktivní dovolená

Chata pod Kapličkou nabízí mnoho příležitostí k aktivní dovolené. 50 m od domu vedou běžkařské tratě. Přibližně 200m od chaty se nachází lyžařské středisko Severák s 10 vleky a Jizerská magistrála s upravenými běžeckými stopami. Lyžařské kursy se SLEVOU: pro ubytované zákazníky nabízí chata Pod kapličkou výrazné slevy v lyžařské škole. V létě možnost zapůjčení kol na cykloturistiku.

Související články


toplist